Vds

VDS Nedir?
VDS hostingde barınamayacak kadar çok kaynak tüketen veya daha özelleştirilmiş fonksiyonlar için gereken web sitelerinin barınabileceği, sürekli açık durması gereken uygulamaların konumlandırılabileceği bir sanal sunucudur. Farklı türlerde sanallaştırılabilir.
VDS Neden Kullanılır?
VDS sunucular sürekli açık durması gereken uygulamalar, web siteleri, veri tabanları gibi kritik görevlerde kullanılabilir.
VDS Seçiminde neler dikkat edilmeli?
VDS satın alınırken öncelikle ilgili firmanın yer sağlayıcı belgesi olup olmadığına ve Türkiye cumhuriyeti kanunlarına uygun şekilde vergilendirme yapıp yapmadığı kontrol edilmelidir. Sonrasında işlemci olarak yeni nesil E5 işlemciler ve SSD diskler tercih etmek yararınıza olacaktır. İhtiyaç duyuyorsanız veya ilerde duyacağınızı düşünüyorsanız yedekleme hizmetlerinide satın alım sırasında gözden geçirmeniz gerekebilir.Vds satın al konusunda önerdiğimiz siteye güvenebilirsiniz. Eğer saldırı alabilecek bir uygulamaya sahipseniz ilgili saldırı korumasının olup olmamasına yada ileride sağlanıp sağlanamayacağına sağlanabiliyorsa ücretlerine sonraki aşamalarda problem yaşamamamak adına dikkat edilmelidir. Cloudvist firmasında tüm sunucularda yeni nesil E5 işlemciler, SSD Disk alt yapısı, ücretsiz haftalık yedekleme ve saldırı koruması ile sunulmaktadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir